Anasayfa

hemen rezervasyon

İsterseniz Odalarımızı Aylık Veya Sezonluk da Kiralayabilirsiniz. 

 

Rezervasyon Yapmak İçin Arayın

0542 422 13 55 

0212 761 85 15

 

 

İstanbul'a yakın bir kamp alanı arıyorsanız, Çatalca-Yalıköy Mevkinde ki Podimass Hotel tam size Göre. Hem denizin, hem de ormanlık alanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp alanının güzel yanlarından biri de, Podimass Hotel olarak dileyen misafirlerimize Çadırda Konaklama Hizmeti vermekteyiz. Çadırda konaklayan misafirlerimiz otelin tüm olanaklarından faydalanabilmektedir.

Yalıköy Camping denize sıfır konumda plaj, kum, kayalık ve yeşili, kısaca doğanın tüm güzelliklerini barındıran bir alanda kurulmuş Dinlenme Tatil Alanıdır. Kamp Alanımız Çatalca/Yalıköy Köyü’nde Podimass Hotel‘in 250 mt ilerisinde Yalıköy Plaj'ın da bulunmaktadır .

İstanbul içerisinde veya yakınlarında sakin doğa ile iç içe ve denize yakın bir yerlerde tatil yapmak veya kafanızı dinlemek mi istiyorsunuz. İstanbul Kamp Yerleri ile sizlerde İstanbul’da kamp yapmak istiyorsanız aşağıda önerdiğimiz yerler sizlere bir kılavuz oluşturacaktır.İstanbul’da bulunan bir camping yerinde kaliteli hizmetler vermekte olup buralarda konaklama olarak çadır ve karavan değil ayrıca doğa ve deniz ile iç içe olan bungalov evlerde konaklama şansınız bulunmaktadır.

PodiMass Otel de Sevdilerinizle Eğlenceli Bir Tatili Garanti Ediyoruz.

 

PodiMass Otel de Sevdilerinizle Huzurlu Bir Tatili Garanti Ediyoruz.

 

PodiMass Otelde Rahat Bir Tatil

PodiMass Otel de Rahat Bir Tatil
 

PodiMass Otelde Huzurlu Bir Tatil

PodiMass Otel de Huzurlu Bir Tatil.

PodiMass Otelde Eğlenceli Bir Tatil

PodiMass Otel de Eğlenceli Bir Tatil.